O firmie

Aranżacja i projektowanie wnętrz Warszawa

Pracownia projektowania i aranżacji wnętrz DomDekoriTY Warszawa

oferuje Państwu swoje usługi w zakresie architektury wnętrz: rozplanowanie układu funkcjonalnego pomieszczeń, dobór kolorystyczny i dekoracyjny, oświetlenie dbając przy tym, aby wszystkie materiały i wyposażenie spełniały oczekiwania Inwestora, były estetyczne i trwałe. Bogactwo dostępnych materiałów wykończeniowych często powoduje, że samodzielne eksperymenty kończą się problemami a nierzadko także porażką.

Do każdego projektowanego wnętrza podchodzimy indywidualnie, ponieważ....każdy z nas jest inny...

Inaczej funkcjonujemy, ubieramy się, zachowujemy, mamy różne zainteresowania, charakter, styl życia. Niektórzy z nas bardziej cenią sobie zacisze domowe lub szum morza niż wielkomiejski hałas... Ale nie tylko my różnimy się miedzy sobą - różnią się także wnętrza naszych domów mieszkań, apartamentów, bowiem dobrze wykonana aranżacja wnętrza jest jednostkowa, niepowtarzalna, indywidulna, ponadczasowa...Umiejętność wyboru i łączenia materiałów wykończeniowych, znajomość ich właściwości technicznych, wykorzystanie nowoczesnych technologii i źródeł światła ,możliwość wykonania mebli na wymiar - wszystko to składa się na wykonanie profesjonalnej aranżacji wnętrz. Efekt końcowy jest wynikiem umiejętnego słuchania i zapoznania się z upodobaniami Inwestora, kilkunastu lat pracy, nauki i zdobywania doświadczenia przez Projektanta oraz umiejętności Wykonawcy. W naszej pracy wykorzystujemy zarówno sprawdzone rozwiązania jak i najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Wybór naszej pracowni do zaprojektowania i zaaranżowania wnętrza pozwala obalić mit o drogiej usłudze w tym zakresie. Udowadniamy, że każde wnętrze, czy to w stylu retro czy nowoczesne, w niewielkim mieszkaniu czy apartamencie, dla wielopokoleniowej rodziny czy też dla "singla" przy zastosowaniu odpowiednio dobranych materiałów nie musi być kosztowne, wprost przeciwnie: każdy nasz Klient może pochwalić się nietuzinkowym wnętrzem urządzonym za rozsądną cenę.

Aranżacja i projektowanie wnętrz - DomDekoriTY Warszawa - dekorator wnętrz Warszawa, wyposażenie wnętrz Warszawa